سازمان نظام وظیفه خرید سربازی
تاریخ : 1397/12/7       

دوستان عزیز ما در این مقاله در مورد سازمان نظام وظیفه خرید سربازی مطالبی را در اختیار شما قرار داده ایم. افراد با تمام شدن سن 18 سالگی مشمول خدمت سربازی می شوندو موظفند خود را به سازمان نظام وظیفه معرفی کنند و در صورتی که اینکار را نکنند غیبت سربازی برای آنها لحاظ می شود. و همچنین مشمولانی که مشغول ادامه تحصیل هستند می توانند بعد از فارغ التحیلی اقدام کنند و حداکثر یک سال تا بعد از فارغ التحصیلی فرصت دارند خود را معرفی کنند.مشمولان برای اینکه دو سال از عمر خود را صرف خدمت سربازی نکنند همواره به دنبال راهی برای دریافت معافیت سربازی کسری خدمت و یا خرید خدمت سربازی هستند.ه ما در این مقاله در مورد خرید خدمت مطالبی را در اختیار شما قرار می دهیم. و در صورت مواجه با هر گونه سوال می توانید با سامانه صدای مشاور ما در تماس باشید.

موضوعات مورد بحث ما در این مقاله عبارت اند از :

خرید خدمت سربازی در سال 98

سربازان حین خدمت

مراحل خرید خدمت سربازی

 

عزیزان همراه سایت نظام وظیفه می توانید برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص خبر های نظام وظیفه به خصوص سازمان نظام وظیفه خرید سربازی  می توانید با سامانه صدای مشاور تماس حاصل کرده و از اطلاعات مشاوران تخصصی نظام وظیفه بهره مند شوند.

 

    ,,,,,,,,,        

 "سامانه مشاوره تلفنی نظام وظیفه"

 مشاوره دهنده تخصصی خدمت سربازی

برای تماس با مشاورین ما کافیست  از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611 

و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل 

,,,,,,,,

 

خرید خدمت سربازی در سال 98

 

نیروهای مسلح اگر قصد دارد طرح جریمه ریالی سربازی را از میان بردارد باید از طریق دولت اقدام کند.بحث خدمت غایبین 8 سال به بالا در جدول لایحه بودجه سالانه به مجلس تقدیم می شود به عبارتی اگر دولت تصمیم بگیرد که این جدول را ارائه ندهد پس تغییری در این موضوع صورت نمی گیرد و مورد بررسی قرار نمی گیرد. درصورتی مورد بررسی قرار می گیرد که نمایندگان در این زمینه طرحی را برای توقف طرح «خرید سربازی» در سال 98 معرفی کنند که احتمال آن کم است. این موضوع تا به حال طرح مجلس نبوده و در این چند سال دولت آن را  به شکل لایحه بودجه به مجلس  ارائه می داد و مجلس در غالب لایحه بودجه آن را تصویب می کرد.  نیروهای مسلح و سازمان نظام وظیفه اگر بخواهند فروش غیبت مشمولان سربازی را متوقف کنند باید از طریق دولت اقدام کنند و این امر مورد توافق دولت قرار بگیرد تا آن را در ردیف بودجه 98 قرار ندهد. اوایل خرداد سال جاری جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی از توقف طرح «جریمه ریالی مشمولان غایب سربازی» در سال ۹۸ خبر داد. طبق گفته ها و با تصمیمات اتخاذ شده از ابتدای سال ۹۸ طرح جریمه ریالی مشمولان غایب سربازی قطعا متوقف شده و دیگر اجرا نخواهد شد.

 

سربازان حین خدمت

 

 سربازان حین خدمت که قبل از اعزام به خدمت سربازی و تا تاریخ 1397/12/29 بیش از 8 سال غیبت داشته باشند در شمول این مقررات قرار می گیرند.مشمول متولد 1370/12/15 كه در تاريخ 1387/03/31 موفق به اخذ ديپلم گرديده و پس از آن نيز ادامه تحصيل نداده است  چنانچه از تاريخ 1394/08/19 مشغول به خدمت شده باشد، غيبت وي از 1388/12/01 محاسبه شده و تا تاریخ 1397/12/29  داراي بيش از 8 سال غيبت خواهد بود و در شمول  اين معافيت قرار  مي گيرد.
 سربازان حین خدمت در صورتی که به خدمت اشتغال دارند ،پس از احراز شرایط و گذراندن مراحل رسیدگی از خدمت ترخیص خواهند شد.
دولت برای نخستین بار در برنامه بودجه‌ریزی کشور در سال 94، بندی به عنوان پرداخت جریمه غیبت سربازی برای مشمولان دارای بیش از 8 سال سابقه غیبت در نظر گرفت که در سال‌های بعد از آن علی‌رغم برخی مخالفت‌ها، به صورت سالانه در بودجه گنجانده شده است.اما در حالی که دولت برای سال 97 نیز همان قیمت های مصوب سال 96 را پیشنهاد داده بود، نمایندگان مجلس این قیمت ها را 2 تا 3 برابر افزایش دادند.همچنین قیمت خرید خدمت سربازی افراد دارای مدارک فوق لیسانس تا دکترای تخصصی رشته‌های علوم پزشکی و بالاتر سه برابر شود.بر این اساس مشمولان زیر دیپلم 10 میلیون تومان، دیپلم 15 میلیون تومان، کاردانی 20 میلیون تومان،کارشناسی 25 میلیون تومان، کارشناسی ارشد 30 میلیون تومان، ‌دکترای عمومی علوم پزشکی 35 میلیون تومان، دکترای تخصصی غیرعلوم غیرپزشکی 40 میلیون تومان و دکترای تخصصی رشته‌های علوم پزشکی و بالاتر تا 50 میلیون تومان باید برای خرید جریمه بپردازند.

اما میزان جرایم برای سرباز متاهل و دارای فرزند کمی متفاوت تر خواهد بود.سربازان متاهل 5 درصد تخفیف می گیرند و همچنین به ازای هر تعداد فرزند نیز 5 درصد دیگر تخفیف به آنها داده می شود . دو روش نقدی و اقساطی برای پرداخت جریمه قابل اجراست؛ در روش اول، فرد می‌تواند جریمه را به صورت نقدی پرداخت کرده و تقاضای کارت معافیت کند.»

 

مراحل خرید خدمت سربازی

 
بعضی ها معتقدند که خرید خدمت سربازی برای افرادی که دارای غیبت هستند نوعی امتیاز به حساب می آید. در حالی‌ که در اصل این افراد می بایست مجازات شوند . این در حالی است که عده ای دیگر معتقدند مشمولان خرید خدمت در طول دوره غیبت به اندازه کافی با محرومیت‌های اجتماعی روبرو بوده اند. بنابراین امکان خرید خدمت سربازی برای غایبان ، شاید بهترین تصمیم ممکن باشد . به عقیده این افراد فراریان از خدمت سربازی سال‌ های زیادی را با مجازات‌های اجتماعی گوناگون مانند محرومیت از استخدام های دولتی و محرومیت از داشتن گواهینامه سپری کرده اند . که نظام اجتماعی به آنان تحمیل کرده است و به شکل غیرمستقیم  مجازات شده‌اند .شاید مجازات زیاد و زندانی‌کردن بیش از دو ‌میلیون شهروند نه امکانپذیر باشد نه منطقی . از سوی دیگر همان‌گونه که خدمت سربازی می تواند به امنیت کشور کمک کند . طرح خرید خدمت سربازی نیز می تواند به تقویت بنیاد دفاعی کشور کمک کند . که به نظر می رسد این عمل منطقی باشد . خرید خدمت برای خیلی ها می تواند فرصت طلایی باشد . اگر می خواهید خرید خدمت را دارید لازم است ابتدا شرایط خرید خدمت را دارا باشید . سپس مراحل خرید خدمت سربازی را بدانید . برای آگاهی از مراحل خرید خدمت سربازی با ما در این مقاله همراه باشید . همچنین اگر به اطلاعات بیشتر در رابطه با مراحل خرید خدمت سربازی نیاز دارید با سامانه صدای مشاور ما در تماس باشید.

 

 

برای یافتن پاسخ تمام سوالات خود میتوانند با کارشناسان صدای مشاور تماس بگیرند و از تمام جزییات مربوط به این مساله مطلع شوند. همچنین برای دریافت جدید ترین اخبار مربوط به نظام وظیفه عضو کانال تلگرام نظام وظیفه شوید.

 

 

 

 


نظام وظیفه
http://www.nezamevazife.com/