تغییر رسته مرزبانی به انتظامی
تاریخ : 1397/12/25       

رئیس پلیس کشور در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه اصل جابجایی بعد از 5 سال موجب پیشرفت می شود، گفت: انتقال سردار عبداللهی معاون امنیتی وزیر کشور به ستاد کل سرمنشاء این تغییرات شد و بر اساس قولی که به وزیر کشور داده بودم ایشان اعلام کردند سه گزینه را از ناجا انتخاب کردند که سردار ذوالفقاری ارجح تر است. من در روز اول دولت قول دادم که هر کسی را که از نیروی انتظامی خواستند در دولت مورد استفاده قرار دهم که وزیر کشور نیز اعلام کرد با واسطه با سردار ذوالفقاری صحبت کرده و ایشان نیز مخالفتی نداشتند ما نیز موافق بودیم چرا که نیروی انتظامی بازوی شورای امنیت کشور است و چه بهتر کسی از نیروی انتظامی در این حوزه وجود داشته باشد اما در مجموع می توان گفت تمام تغییرات رخ داده در نیروی انتظامی از جابجایی سردار عبداللهی شروع شد.عزیزان همراه سایت نظام وظیفه در این مقاله می خواهیم به بحث تغییر رسته مرزبانی به انتظامی بپردازیم و امیدواریم مطالب مورد رضایت و توجه شما دوستان باشد در صورت دریافت راهنمایی بیشتر می توانید با سامانه صدای مشاور تماس حاصل نمایید.

 

,,,,,,,,

  "سامانه مشاوره تلفنی نظام وظیفه"

 مشاوره دهنده تخصصی خدمت سربازی

برای تماس با مشاورین ما کافیست  از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611

و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

,,,,,,,,

 نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از بین دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم یا پیش دانشگاهی در مقطع درجه داری(مرد) نیرو جذب می کند. جهت ثبت نام روز چهارشنبه مورخه 98 /11/10 از ساعت 8 الی 14 به آدرس زابل خیابان طالقانی مشسجد مرحوم شریفی مراجعه شود. ثبت نام و ارزیابی داوطلبین استخدام توسط رییس محترم  گزینش و استخدام استان و کارشناسان واحد استخدام انجام میگیرد.

 

شرایط ثبت نام

1- دارای مدرک تحصیلی دیپلم یا پیش دانشگاهی
2- متولدین 1373 تا 1379
3- شرایط قد 170 به بالا

مدرک تحصیلی مورد نیاز

1- اصل و کپی مدرک تحصیلی
2- اصل و کپی شناسنامه داوطلب، پدر و مادر
3_ اصل و کپی کارت ملی
4- گواهش فعالیت بسیج
5- دو قطعه عکسشرایط اختصاصی


۱-داوطلبان می‌بایست بومی استان یا حداقل ۱۰ سال سابقه سکونت در فارس را داشته باشند.

۲-مدرک تحصیلی دیپلم یا پیش دانشگاهی در همه رشته‌ها با معدل حداقل ۱۴ (بستگان درجه یک خانواده معظم شهداء، جانبازان، فرزندان کارکنان نیرو‌های مسلح و اعضاء فعال بسیج با حداقل یک سال سابقه عضویت فعال با معدل ۱۲ به بالا).

۳-حداقل سن برای مقطع درجه داری با مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی ۱۸ سال و حداکثر ۱۹ سال (برای کسانی که دارای سه اولویت ذیل باشند ۲۵ سال) متولدین سال ۱۳۷۳ به بالا

الف-داوطلبانی که خدمت سربازی را گذرانده و دارای کارت پایان خدمت هستند.

ب- بسیجیان یا اعضاء پلیس افتخاری ناجا با عضویت فعال بیش از یک سال.

ج. فرزندان جانبازان ۳۵ درصد به بالا، حافظان کل قرآن کریم، نخبگان و استعداد‌های برتر که دارای مقام‌های کشوری و بین المللی (ورزشی وعلمی) هستند.

تبصره: بستگان درجه ۱ و ۲ شهداء شامل برادر، خواهر، همسر و فرزند از ۵ سال تحصیلات سنی برخوردار هستند.

۴- همه متقاضیان می‌بایست دارای کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت دائم غیر پزشکی یا دفتر چه آماده به خدمت بدون مهر غیبت و اضافه خدمت بوده که تاریخ اعزام آن 19 اردیبهشت 98 به بعد باشد (برای سربازان وظیفه در حال خدمت گواهی از یگان خدمتی که در آن قید شده باشد فاقد غیبت و اضافه خدمت هستند).

۵-حداقل قد ۱۷۰ سانتیمتر (قد و وزن می‌بایست متناسب باشد) و داشتن گواهینامه رانندگی پایه ۲ و مدرک آشنایی با رایانه.تبصره: اولویت فرزندان کارکنان نیرو‌های مسلح صرفا در معدل تا سقف ۱۲ موثر است و در بحث سن هیچگونه تاثیری ندارد.

 


نظام وظیفه
http://www.nezamevazife.com/