نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98
تاریخ : 1398/3/22       

دوستان عزیز ما در این مقاله در مورد موضوع دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 - 99 اطلاعاتی را در اختیارتان قرار داده ایم.همانطور که در مقاله های قبلی اشاره کردیم با توجه به زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم که در 31 خرداد ماه برگزار می شود دانش آموزان می بایست با ورود به سایت ثبت نام تیزهوشان پس از وارد کردن کد ملی دانش آموز و رمز همگام خود اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش تیزهوشان نهم نمایند.که در ادامه در مورد زمان دریافت کارت و همچنین نحوه دریافت کارت اطلاعات جامع تری را برایتان عنوان می کنیم . ه برای اطلاع از جزئیات کامل این خبر می توانید مقاله ما را مطالعه کنید و همچنین شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار می دهیم.

 

عزیزان همراه سایت می توانید برای کسب اطلاع بیشتر  به خصوص دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 - 99  می توانید با سامانه صدای مشاور تماس حاصل کرده و از اطلاعات مشاوران تخصصی بهره مند شوند.

 

         ,,,,,,,,,        

 "سامانه مشاوره تلفنی "

 مشاوره دهنده تخصصی

برای تماس با مشاورین ما کافیست  از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611 

و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

  ,,,,,,,نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98

همانطور که در اطلاع هستید زمان برگزاری آزمون نزدیک می باشد و کسانی که قصد دارند در این آزمون شرکت کند حتما باید کارت ورود به آزمون را دریافت کنند با توجه به زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم که در 31 خرداد ماه برگزار می گردد دانش آموزان می بایست با ورود به سایت ثبت نام تیزهوشان پس از وارد کردن کد ملی دانش آموز و رمز همگام خود اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش تیزهوشان نهم نمایند. با توجه به اینکه در آزمون سنجش هوش تیزهوشان 98 ، از ورود دانش آموزانی که کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم 98 نداشته باشند ممانعت به عمل خواهد آمد و هر ساله دانش آموزان زیادی در گرفتن کارت ورود به جلسه خود با مشکل مواجه می شوند به شما پیشنهاد می دهیم حتما دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 خود را به مشاوران سامانه صدای مشاور بسپارید. در این راستا قادر خواهید بود با شماره های درج شده بر روی سایت با مشاوران در تماس باشید.

 

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم 98

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم 98 از  21 اغاز شد و دانش آموزان می توانند به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت آزمون و با وارد کردن کد ملی و رمز همگام خود اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم 98 اقدام نماید. و همچنین شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار می دهیم. توجه قابل توجه این است که کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم  98 دانش آموز باید حتما دارای عکس باشد و در صورتی که کارت ورود به جلسه دانش آموز فاقد عکس باشد از ورود وی به جلسه آزمون جلوگیری به عمل خواهد آمد. و همچنین شما عزیزان می توانید برای اطلاع از هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 (کلیک کنید) و همچنین تاریخ و ساعت برگزاری آزمون تیزهوشان 98 (کلیک کنید)  توجه داشته باشید جهت شرکت در زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم 98 همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه الزامی می باشد. توجه داشته باشید که کارت ورود به جلسه آزمون شما باید مطابق عکس ذیل باشد و در صورت مشاهده هر گونه مغایرت بر روی کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 98 با مشاورین سامانه صدای مشاور از طریق شماره های درج شده بر روی سایت تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت برای حل مشکل شما اقدام نمایند.

نکات درباره کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 98 - 99

داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که اگر پس از مشاهده و چاپ کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 98 - 99 متوجه شدید که اطلاعات شخصی درج شده در کارت آزمون با مشخصات واقعی دانش آموز متفاوت است ، برای ویرایش اطلاعات باید به واحد سنجش آموزش پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه کنید . از جمله این اطلاعات اشتباه می توان به تفاوت در تصویر کارت ورود به جلسه با تصویر واقعی داوطلب اشاره کرد . حتما بعد از مشاهده کارت ورود به جلسه و چک کردن اطلاعات ، از آن پرینت کاغذی بگیرید . در کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، محل آزمون درج شده است . حتما 1 ساعت قبل از برگزاری آزمون در حوزه امتحانی حضور داشته باشید . همراه داشتن شکلات و آب آشامیدنی را فراموش نکنید .

 

توصیه هایی برای موفقیت در روز آزمون تیزهوشان 98 - 99

به داوطلبان عزیزی که قصد شرکت در این آزمون را دارند توصیه می کنیم که حتما این قسمت از مقاله ما را دنبال کنند. فارغ از اینکه برای آزمون به اندازه کافی مطالعه کرده اید یا خیر ، عملکرد شما در روز آزمون تاثیر بسزایی در موفقیت در آزمون تیزهوشان دارد . یکی از مهم ترین اصول موفقیت در روز آزمون ، مدیریت زمان آزمون می باشد . یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که در سال های قبل با آن مواجه بودیم دانش آموزانی بودند که قبل از رسیدن به سوالات پایانی ، وقت آزمون را پایان یافته می بینند و استرس زیادی داشند و باید تلاش کنند که بتوانند استرس خود را کنترل کنند. . حال برای حل این مشکل چه باید کرد ؟ به این معنی که بتوانید بدون کم آوردن وقت ، به کلیه سوالاتی که در آزمون پرسیده شده و در حد توان شماست پاسخ دهید . پیشنهاد مشاوران سامانه صدای مشاور این است که پاسخگویی به سوالات آزمون را در سه دوره انجام دهید . در دوره اول تنها به سوالاتی پاسخ دهید که بعد از خواندن متن سوال متوجه منظور آن شده اید و می توانید به راحتی به آن پاسخ دهید .

  • در دوره اول روی سوالاتی که سخت و وقت گیر هستند اصلا وقت نگذارید و از روی آن رد شوید . بعد از اینکه دوره اول را تمام کردید شاید تنها به 20 درصد سوالات پاسخ داده باشید ولی اولا وقت زیادی از شما گرفته نشده و دوما مطمئن هستید که سوالات آسان را کاملا حل کرده اید .
  • در دوره دوم روی سوالاتی وقت بگذارید که وقت گیر هستند ولی مطمئن هستید که با صرف وقت می توانید آن ها را حل کنید . حل این سوالات در دوره دوم از این جهت پیشنهاد می شود که شما در دوره قبلی سوالات ساده را حل کرده اید و استرس تمام شدن وقت را ندارید . مهم ترین عامل عدم موفقیت در حل سوالات سخت ، استرس وقت گیر بودن آن هاست که ما با این روش ، این استرس را به حداقل می رسانیم . در نهایت اگر توانستید این دوره را نیز با موفقیت به اتمام برسانید زمان رسیدگی به سوالات سختی است که روش حل خاصی برای آن سراغ ندارید . ولی چون خیالتان بابت آزمون و سوالاتی که توانایی حل آن ها را داشتید راحت شده است ، می توانید با آرامش به حل این سوالات بپردازید . مهم ترین مزیت این روش مدیریت آزمون این است که اولویت بر حل سوالات با درجه سختی کم است در نتیجه حتی اگر دانش آموز نتواند به دوره دوم یا سوم برسد ،
  • در دوره سوم می تواند کلیه سوالات آسان آزمون را حل کند ، مخصوصا سوالاتی که در انتهای دفترچه سوالات آزمون تیزهوشان قرار گرفته است . اگر برای مدیریت زمان آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی و تیزهوشان نهم به دهم نیاز به مشاوره بیشتری دارید می توانید از هرجای ایران که هستید تنها با یک تماس تلفنی از طریق شماره های درج شده در بالا با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشید،و همچنین شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار می دهیم.

 

 


نظام وظیفه
http://www.nezamevazife.com/