شرایط پذیرش امریه سربازی سپاه برای مشمولان خدمت با مدرک کارشناسی به بالا
تاریخ : 1398/2/25       

 شرایط پذیرش امریه سربازی سپاه برای مشمولان خدمت با مدرک کارشناسی به بالا

 

سپاه از دیگر ارگان هایی میباشد که سرباز امریه استخدام می کند اما شرایط پذیرش در سپاه سخت میباشد و مشمولین خدمت سربازی به دلیل نداشتن اطلاعات کافی موفق به گرفتن امریه خدمت سربازی در سپاه نمی شوند.سامانه صدای مشاور با مجرب ترین مشاورین خود راهنمای مناسبی برای مشمولین میباشد.کسانی که مشمول خدمت سربازی شده اند  2 سال از مهم ترین سالهای زندگیشان را میبایست به  صورت سرباز سپری کنند. با توجه به اینکه مدت خدمت سربازی طولانی میباشد اکثر مشمولین دنبال گرفتن معافیت خدمت سربازی یا کسری خدمت سربازی و یا نحوه گرفتن امریه سپاه و  ... میباشند. 

 مشمول خدمت سربازی میباشند می توانند دوران خدمت سربازی خود را به صورت امریه سپری کنند یکی از عمده ترین مشکلات مشمولین نداشتن اطلاعات کافی در خصوص لیست ارگان های امریه سربازی 98 ،شرایط گرفتن امریه سربازی ،مراحل گرفتن امریه سربازی ،امریه خدمت سربازی سپاه و ... میباشد .سامانه صدای مشاور با سالها سابقه مشاوره راهنمای مناسبی برای مشمولین خدمت سربازی میباشد.افرادی که مشمول خدمت سربازی شده اند علاقه دارند که دوران خدمت سربازی خود را به صورت امریه سپری کنند .یکی از ارگان هایی که امریه میپذیرد سپاه میباشد اما مشمولین میبایست اطلاعات کافی را داشته باشند .

 

 

---------

 "سامانه صدای مشاور تحصیلی"

 مشاوره دهنده تخصصی خدمت سربازی

برای تماس با مشاورین ما کافیست  از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611 

و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

--------

 

شرایط پذیرش امریه خدمت سربازی سپاه 

 

 پذیرش در امریه سپاه شرایط مختلفی دارد که مشولان میبایست اطلاعات کافی را در خصوص شرایط تعیین شده داشته باشند که یک سری از شرایط را در این مقاله ذکر کردیم مشمولین خدمت سربازی میتوانند جهت کسب اطلاعات کامل تر با مشاورین متخصص سامانه صدای مشاور تماس حاصل فرمایند

متقاضیان خدمت در سپاه می توانند دوماه قبل از تاریخ اعزام خود با مراجعه به دفاتر منابع نیروی انسانی  نیروی زمینی سپاه ، قرارگاه خاتم الانبیا ، سپاه های استانی ، نواحی بسیج ،نسبت به درخواست پذیرش سربازی اقدام نمایند.
متقاضیان  خدمت در نواحی مقاومت بسیج نزدیک محل سکونت خود می توانند با مراجعه به معاونت نیروی انسانی کادر ناحیه و تکمیل فرم پذیرش و پس از تایید فرمانده ناحیه با در دست داشتن  مدارک :برگه پذیرش ،برگه اعزام به خدمت ،گواهی عضویت بسیج و… دوماه قبل از تاریخ اعزام به منابع نیروی انسانی وظیفه سپاه استانی خود مراجعه نمایند و در صورت داشتن شرایط اولیه و تکمیل نشده سهمیه آن دوره ، به پذیرش سپاه در بیایند.

1- مراجعه به سازمان ها و ارگان هایی که به مدرک تحصیلی ، رشته یا تخصص شما نیاز داشته باشند

2- دارا بودن کارت سبز (گذراندن دوره تکمیلی بسیج)

3- دارا بودن سابقه بسیج فعال یا بسیج عادی

4- عدم غیبت

  شرایط-پذیرش- امریه-سربازی-سپاه- برای-مشمولان-خدمت -با -مدرک-کارشناسی-و-ارشد

 

مراحل گرفتن امریه سپاه 

 

مشمولین خدمت سربازی میبایست جهت پذیرش در امریه خدمت سربازی سپاه مراحل زیر را طی کنند که این مراحل عبارتند از:

 تسویه با دانشگاه و ارسال نامه تسویه حساب از دانشگاه به سازمان نظام وظیفه عمومی.

 مراجعه به قسمت کارگزینی سازمان های دولتی و اداره ها جهت پذیرفته شدن به عنوان امریه.

 متقاضیان توجه داشته باشید که مهلت ارائه مدارک به سازمان وظیفه عمومی فقط 12 ماه از زمان فارغ التحصیلی خواهد بود.

برگ سبز حدود یک ماه پس از ارسال مدارک به سازمان وظیفه عمومی، به آدرس منزل متقاضیان ارسال خواهد شد که از این طریق می توانید از زمان دقیق اعزام خود به مراکز نظامی آگاه شوید.

اولویت پذیرش بر اساس زمان مراجعه می باشد ضمن اینکه با توجه به محدودیت ادارات و یا سازمان های دولتی در پذیرش امریه سربازی توصیه می شود که بلافاصله پس از دریافت برگ سبز آن را به سازمان وظیفه عمومی تحویل دهید.

در صورت پذیرفته شدن به عنوان امریه ، مشمولان موظف به گذراندن حدود 45 الی 50 روز دوره آموزشی در پادگان های نظامی خواهند بود.

 

میزان حقوق سربازان امریه‌ای سپاه

 

بخشنامه جدید تعیین حقوق، بیمه خدمات درمانی و مکمل، هزینه خوراک (ماهانه) و پوشاک (سالیانه) کارکنان وظیفه مأمور به دستگاه‌های غیرنظامی (امریه سربازی) ابلاغ شد.
پیرو بخشنامه شماره ۲۱/۷۱۰  موضوع حقوق و مزایای کارکنان وظیفه مأمور بدین وسیله تصویر نامه شماره ۳۱/۵۴/۲۲۱۳ مورخ 1397 معاون نیروی انسانی ستادکل نیروهای مسلح ــ اداره سرمایه انسانی سرباز در ارتباط با حقوق، بیمه خدمات درمانی و مکمل، هزینه خوراک (ماهانه) و پوشاک (سالیانه) کارکنان وظیفه مأمور به دستگاه‌های غیرنظامی در سال 1397 به‌جهت اقدام لازم ارسال شد.مشاورین متخصص سامانه صدای مشاور  بهترین مرجع جهت پاسخ به تمامی سوالات مشمولین عزیز میباشد

 

انواع امریه خدمت سربازی 

 

ارگان های که امریه می گیرند عبارتند از :1)امریه سربازی شرکت نفت 2)امریه سربازی سپاه 3)امریه سربازی مشهد 4)امریه سربازی انرژی اتمی 5)امریه سربازی خاتم انبیاء 6)امریه  سربازی آموزش و پرورش  7)امریه صنعت و معدن تجارت 8)امریه سربازی مخابرات و ..

 

 

برای یافتن پاسخ تمام سوالات خود میتوانند با کارشناسان صدای مشاور تماس بگیرند و از تمام جزییات مربوط به این مساله مطلع شوند. همچنین برای دریافت جدید ترین اخبار مربوط به نظام وظیفه عضو کانال تلگرام نظام وظیفه شوید.

 

 

 


نظام وظیفه
http://www.nezamevazife.com/