اقدامات لازم برای گرفتن کارت ایثارگری در سال 99
تاریخ : 1399/3/19       

نحوه صدور کارت ایثار جهت رزمندگان پایور و وظیفه ۸ سال دفاع مقدس چگونه است؟منظور از طراحی سامانه رزمندگان اسلام و صدور کارت ایثار جمع آوری و ثبت اطلاعات مربوط به جانبازان،‌آزادگان و رزمندگان پایور و وظیفه ۸ سال دفاع مقدس آجا در جهت احیای ارزش های دفاع مقدس و سهولت دسترسی به این اطلاعات می باشد که در این راستا جهت رزمندگان، جانبازان و آزادگان پایور و وظیفه آجا کارت ایثار صادر و در اختیار نامبردگان قرار می گیرد.دوستان در این مقاله بیشتر میخواهیم در خصوص

روش اجرای صدور کارت ایثار جهت کارکنان پایور

نحوه دریافت کارت ایثارگری

 

 

 

,,,,,,,,,

 "سامانه مشاوره تلفنی نظام وظیفه "

برای تماس از کل کشور کافیست با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611


تماس از 8صبح تا 12شب

حتی ایام تعطیل

,,,,,,,

 

 

 

 

 

 

روش اجرای صدور کارت ایثار جهت کارکنان پایور


کارکنان پایور آجا که در طول هشت سال دفاع مقدس از تاریخ 31/6/59 الی 27/5/67 در مناطق عملیاتی و از تاریخ 1/1/58 الی 1/1/73 در مناطق عملیاتی شمالغرب حضور داشته اند می توانند ضمن مراجعه به یگان مربوطه مدارک مورد نیاز را ارایه و در خصوص دریافت کارت ایثار خود اقدام نمایند.

 

 

مدارک لازم1-     رو گرفت ماده دستور حضور در مناطق عملیاتی

2-     روگرفت شناسنامه و کارت ملی

3-     ۲ قطعه عکس ۳*۴

 

 

 

نحوه دریافت کارت ایثارگری

شاید این موضوع برای تمامی ایثارگرانی که تا به حال برای گرفتن کارت ایثارگری خود اقدام ننموده اند وجود داشته باشد که نحوه دریافت کارت ایثارگری به چه صورت می باشد و باید چه اقداماتی انجام دهند تا بتوانند با ارائه مدارک مورد نیاز جهت گرفتن کارت ایثارگری برای گرفتن کارت ایثار اقدام نمایند .

 

 

 

روش اول: مراجعه به یگانهای محل خدمت

در این روش شخص با در دست داشتن كارت ملی شناسنامه و پایان خدمت و دو قطعه عكس به محل یگان خدمتی خود مراجعه میكند و از آجودانی محل خدمت خود درخواست كارت ایثار مینماید كه البته مدارك را از وی تحویل میگیرند و شخص آزاده با پرداخت دو فقره فیش بانك سپه  در وجه نیروی زمینی كه شماره حسابهای آن در آجودانی موجود میباشد نسبت به صدور آن اقدام مینماید كه البته پس از دو تا چهارماه كارت صادر شده و به آدرسی كه شما به یگان خود میدهید پست میشود.

 

 

 

روش دوم: مراجعه به دفاتر مركزی پست

بایدتوجه داشته باشید كه دفاتر پستی "مركزی" در هر شهر تنها قادر به تحویل گرفتن مدارك جهت ارسال آن به یگانهای خدمتی میباشند. بنابرین از مراجعه به دفاتر دیگر پستی خودداری كنید.
در تهران 5 دفتر اصلی پست وجود دارد كه دفاتر چهارراه لشگر، میدان رسالت و میدان ولی عصر قادر به ارائه خدمات پستی جهت كارت ایثار میباشد. با همان مدارك مشروحه به دفاتر پستی مراجعه و با دریافت شماره حسابی كه مبالغی را در وجه نیروی زمینی ارتش نزد بانك سپه پرداخت می كنید با پرداخت وجهی برای پست پیشتاز مداركتان و ارسال آن به یگانهای خدمتی این كار را انجام می دهید.

 


نظام وظیفه
http://www.nezamevazife.com/